Carta del concorrente

Limetkový tým

Corsa: Rail Tour
Monitoraggio Railtour
Categoria:
Ordine: 6

Tempi di gara

Punto di controllo Ordine Tempi reali Tempi intermedi
Zlín - Jednadvacítka
Brandýs nad Orl. – pomník J. A. Kom. (přír. bludiště)
Tanečnice - rozhledna
Cheb - Kavárna Špalíček
Olomouc - Horní náměstí - Sloup nejsvětější trojice (morový sloup)
Bozkovské dolomitové jeskyne
Maják Járy Cimrmanna
Karlovy Vary - rozhledna Diana
Svatošské skály
Skoky - Kostel navštívení Panny Marie
Teplá - klášter
Ploskovice - zámek
Terezín - brána tábora
Milešovka - meteorologická observatoř
Hasištejn - zřícenina
Prenet - chata
Starý Plzenec - rotunda sv.Petra a Pavla 2 Me, 19:02:45 -
Gutštejn - zřícenina
Svatobor - rozhledna
Ovesná - Kamenná kráska
Libín - rozhledna
Sezimovo Ústí - Kozí hrádek 1 Go, 01:23:44 06:20:59
Dačice - kostka cukru
Belá pod Bezdezem - Máchův pomník 3 Go, 20:26:13 19:02:29
Svatojánská skála
Krakovec - zřícenina
Humprecht - zámek
Lázne Belohrad - pramen Bažantice
Pelíšek - koupalište
Teplice nad Metují - zámek Skály
Kočičí hrádek
Kozlovský kopec - turistická chata
Svojšice - tvrz
Hedeč - klášter
Melechov - zememeřičská vež
Kamenice u Humpolce - Stonetown
Geografický střed ČR
Vilémovice - památník J.Foglara
Telč - náměstí č.p. 15
Znojmo - Králův stolec - vyhlídka
Slavkov u Brna - zámek
Letovice - keltská osada Isarno
Rožnov pod Radhoštěm - zřícenina
Malý Chlum - rozhledna
Zlín - hrad Malenovice
Uherský Brod - Muzeum J.A.Komenského
Ronov - zřícenina
Rožnov pod Radhoštěm - Jurkovičova rozhledna
HE - Koberštejn 2 Ma, 03:06:07 06:39:54
HE - Bleskovec 2 Ma, 00:35:01 21:28:54
HE - Drakov - hájovna 2 Ma, 05:26:26 04:51:25
HE - Hvězda – turistická chata
HE - Szczeliniec (PL) – turistická chata
HE - Muzeum Kultury Ludowej (PL)
HE - Svratka - zvonice
HE - Devět skal
HE - Pustá rybná - stodola
HE - Helfenburk
HE - Čapská palice
HE - Husa
HE - Zbytky falcké myslivny
HE - Tři znaky
HE - Čerchov
Praha - Tančící dům 4 Go, 15:51:48 10:25:22
Kelčský Javorník
Loštice - Muzeum olomouckých tvarůžků
Vodní nádrž Dlouhé Stráně - vyhl. u hor. nádrže
Przednia kopa (PL)
Smrk - hraničník 2 Lu, 19:34:38 03:42:50
Šumperk - rozhledna Háj 1 Lu, 14:36:43 19:02:05
Hradec nad Moravicí - Bezručova vyhlídka
Suchdol nad Odrou - Muzeum Moravských bratří
Ostrava - svět miniatur Minium 1 Ma, 11:52:53 21:16:10
Chotěbuz - hlásná věž 1 Ma, 16:55:10 05:02:17
Lysá hora
Kuželovský vetřák
Luhačovice – pramen Vincentky
Anenský vrch – rozhledna
Veselí nad Moravou – bývalá židovská synagoga
Ostrava-Mošnov – Mezinárodní letiště L. Janáčka 3 Ma, 23:49:40 06:54:30
Hlína – Menšíkova rozhledna
Mlynářův kříž - vyhlídka
Boskovice - westernové městečko
Podolsko - silniční most 1 Go, 09:13:19 09:23:39
Říp
Podolsko - silniční most 1 Go, 09:23:06 00:09:47
Vlašim - Čínský pavilon
Praha - rotunda sv. Martina na Vyšehradě 3 Go, 16:23:44 07:00:38
Český Těšín - hraniční přechod na mostě do Polska
Risultati complessivi

Dati personali

Nome: Limetkový tým