Carta del concorrente

Růžový tým

Corsa: Rail Tour
Monitoraggio Railtour
Categoria:
Ordine: 4

Tempi di gara

Punto di controllo Ordine Tempi reali Tempi intermedi
Zlín - Jednadvacítka
Brandýs nad Orl. – pomník J. A. Kom. (přír. bludiště)
Tanečnice - rozhledna
Cheb - Kavárna Špalíček
Olomouc - Horní náměstí - Sloup nejsvětější trojice (morový sloup)
Bozkovské dolomitové jeskyne
Maják Járy Cimrmanna
Karlovy Vary - rozhledna Diana 1 Ma, 22:00:32 -
Svatošské skály 1 Me, 00:32:50 02:32:18
Skoky - Kostel navštívení Panny Marie
Teplá - klášter 1 Me, 10:32:51 10:00:01
Ploskovice - zámek 1 Lu, 18:18:24 07:45:33
Terezín - brána tábora 1 Lu, 16:06:14 21:47:50
Milešovka - meteorologická observatoř 1 Ma, 14:31:52 22:25:38
Hasištejn - zřícenina 1 Ma, 19:10:12 04:38:20
Prenet - chata
Starý Plzenec - rotunda sv.Petra a Pavla 1 Me, 15:11:14 20:01:02
Gutštejn - zřícenina
Svatobor - rozhledna
Ovesná - Kamenná kráska
Libín - rozhledna
Sezimovo Ústí - Kozí hrádek
Dačice - kostka cukru
Belá pod Bezdezem - Máchův pomník
Svatojánská skála
Krakovec - zřícenina
Humprecht - zámek
Lázne Belohrad - pramen Bažantice
Pelíšek - koupalište
Teplice nad Metují - zámek Skály
Kočičí hrádek
Kozlovský kopec - turistická chata
Svojšice - tvrz
Hedeč - klášter
Melechov - zememeřičská vež
Kamenice u Humpolce - Stonetown
Geografický střed ČR
Vilémovice - památník J.Foglara
Telč - náměstí č.p. 15
Znojmo - Králův stolec - vyhlídka
Slavkov u Brna - zámek
Letovice - keltská osada Isarno
Rožnov pod Radhoštěm - zřícenina
Malý Chlum - rozhledna
Zlín - hrad Malenovice
Uherský Brod - Muzeum J.A.Komenského
Ronov - zřícenina 1 Lu, 21:06:37 05:55:23
Rožnov pod Radhoštěm - Jurkovičova rozhledna
HE - Koberštejn
HE - Bleskovec
HE - Drakov - hájovna
HE - Hvězda – turistická chata
HE - Szczeliniec (PL) – turistická chata
HE - Muzeum Kultury Ludowej (PL)
HE - Svratka - zvonice
HE - Devět skal
HE - Pustá rybná - stodola
HE - Helfenburk 2 Ma, 09:37:08 12:30:31
HE - Čapská palice 2 Ma, 01:06:54 15:29:46
HE - Husa 1 Lu, 23:36:46 22:29:52
HE - Zbytky falcké myslivny 2 Me, 23:13:36 23:36:50
HE - Tři znaky 2 Go, 00:42:06 01:28:30
HE - Čerchov 2 Me, 22:29:29 21:47:23
Praha - Tančící dům
Kelčský Javorník
Loštice - Muzeum olomouckých tvarůžků
Vodní nádrž Dlouhé Stráně - vyhl. u hor. nádrže
Przednia kopa (PL)
Smrk - hraničník
Šumperk - rozhledna Háj
Hradec nad Moravicí - Bezručova vyhlídka
Suchdol nad Odrou - Muzeum Moravských bratří
Ostrava - svět miniatur Minium
Chotěbuz - hlásná věž
Lysá hora
Kuželovský vetřák
Luhačovice – pramen Vincentky
Anenský vrch – rozhledna
Veselí nad Moravou – bývalá židovská synagoga
Ostrava-Mošnov – Mezinárodní letiště L. Janáčka
Hlína – Menšíkova rozhledna
Mlynářův kříž - vyhlídka
Boskovice - westernové městečko
Podolsko - silniční most
Říp 5 Go, 16:48:08 18:18:39
Podolsko - silniční most
Vlašim - Čínský pavilon
Praha - rotunda sv. Martina na Vyšehradě
Český Těšín - hraniční přechod na mostě do Polska
Risultati complessivi

Dati personali

Nome: Růžový tým