Carta del concorrente

Zelený tým

Corsa: Rail Tour
Monitoraggio Railtour
Categoria:
Ordine: 5

Tempi di gara

Punto di controllo Ordine Tempi reali Tempi intermedi
Zlín - Jednadvacítka
Brandýs nad Orl. – pomník J. A. Kom. (přír. bludiště)
Tanečnice - rozhledna
Cheb - Kavárna Špalíček
Olomouc - Horní náměstí - Sloup nejsvětější trojice (morový sloup) - Ma, 06:36:43 -
Bozkovské dolomitové jeskyne
Maják Járy Cimrmanna
Karlovy Vary - rozhledna Diana
Svatošské skály
Skoky - Kostel navštívení Panny Marie
Teplá - klášter
Ploskovice - zámek
Terezín - brána tábora
Milešovka - meteorologická observatoř
Hasištejn - zřícenina
Prenet - chata
Starý Plzenec - rotunda sv.Petra a Pavla
Gutštejn - zřícenina
Svatobor - rozhledna
Ovesná - Kamenná kráska
Libín - rozhledna
Sezimovo Ústí - Kozí hrádek
Dačice - kostka cukru
Belá pod Bezdezem - Máchův pomník
Svatojánská skála 1 Go, 14:26:30 07:49:47
Krakovec - zřícenina
Humprecht - zámek
Lázne Belohrad - pramen Bažantice
Pelíšek - koupalište
Teplice nad Metují - zámek Skály
Kočičí hrádek
Kozlovský kopec - turistická chata
Svojšice - tvrz
Hedeč - klášter
Melechov - zememeřičská vež 1 Me, 07:36:33 17:10:03
Kamenice u Humpolce - Stonetown
Geografický střed ČR 1 Me, 00:53:08 17:16:35
Vilémovice - památník J.Foglara 1 Me, 06:28:25 05:35:17
Telč - náměstí č.p. 15
Znojmo - Králův stolec - vyhlídka
Slavkov u Brna - zámek 2 Ma, 17:56:10 11:27:45
Letovice - keltská osada Isarno
Rožnov pod Radhoštěm - zřícenina 1 Lu, 20:52:30 02:56:20
Malý Chlum - rozhledna
Zlín - hrad Malenovice 1 Lu, 20:42:28 23:49:58
Uherský Brod - Muzeum J.A.Komenského 1 Ma, 10:51:05 14:08:37
Ronov - zřícenina
Rožnov pod Radhoštěm - Jurkovičova rozhledna 1 Lu, 19:52:28 09:01:23
HE - Koberštejn
HE - Bleskovec
HE - Drakov - hájovna
HE - Hvězda – turistická chata
HE - Szczeliniec (PL) – turistická chata
HE - Muzeum Kultury Ludowej (PL)
HE - Svratka - zvonice
HE - Devět skal
HE - Pustá rybná - stodola
HE - Helfenburk
HE - Čapská palice
HE - Husa
HE - Zbytky falcké myslivny 1 Me, 20:37:14 00:44:46
HE - Tři znaky 1 Me, 21:45:18 01:08:04
HE - Čerchov 1 Me, 20:05:04 22:19:46
Praha - Tančící dům 2 Me, 12:27:58 16:22:54
Kelčský Javorník
Loštice - Muzeum olomouckých tvarůžků
Vodní nádrž Dlouhé Stráně - vyhl. u hor. nádrže
Przednia kopa (PL)
Smrk - hraničník
Šumperk - rozhledna Háj
Hradec nad Moravicí - Bezručova vyhlídka
Suchdol nad Odrou - Muzeum Moravských bratří
Ostrava - svět miniatur Minium
Chotěbuz - hlásná věž
Lysá hora
Kuželovský vetřák 1 Ma, 14:37:38 02:09:40
Luhačovice – pramen Vincentky 1 Ma, 09:43:51 19:06:13
Anenský vrch – rozhledna
Veselí nad Moravou – bývalá židovská synagoga 2 Ma, 12:32:51 02:49:00
Ostrava-Mošnov – Mezinárodní letiště L. Janáčka 1 Ma, 04:38:29 16:05:38
Hlína – Menšíkova rozhledna
Mlynářův kříž - vyhlídka
Boskovice - westernové městečko
Podolsko - silniční most
Říp 7 Go, 19:59:22 15:20:53
Podolsko - silniční most
Vlašim - Čínský pavilon
Praha - rotunda sv. Martina na Vyšehradě
Český Těšín - hraniční přechod na mostě do Polska
Risultati complessivi

Dati personali

Nome: Zelený tým